Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Wypadek ze skutkiem śmiertelnym.
Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiejszej nocy, około godz. 0:30 w miejscowości Skoki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW kobieta, zjechała na prawą stronę jezdni. Po tym auto uderzyło w dwa drzewa i stanęło w płomieniach. W trakcie trwającej akcji ratunkowej okazało się, że 20-latka leży poza wnętrzem pojazdu. Kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.
-
KWP: Trwa policyjna akcja Bezpieczny weekend.
Trwa policyjna akcja "Bezpieczny weekend". W ciągu dwóch minionych dni na terenie województwa doszło do 13 wypadków, w których 14 osób odniosło obrażenia. Odnotowaliśmy także ponad 100 kolizji.Policjanci wyeliminowali z ruchu prawie 40 nietrzeźwych kierujących. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków i trzeźwość za kierownicą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają
-
Zgłosił kradzież, bo bał się żony.
Radzyńscy policjanci rozwiązali sprawę zgłoszonej kilka dnia temu kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 8 tys. Sprawca tego przestępstwa nie został ujęty i ukarany, ponieważ do tego zdarzenia w ogóle nie doszło. Jak ustalili policjanci, właściciel posesji sam wydał gotówkę, potem obawiając się reakcji żony postanowił to zataić, zgłaszając kradzież gotówki na Policji.
-
Policjanci ustalają okolicznosci wypadku.
Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 14.00 w miejscowości Ossowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat, doprowadził do zderzenia z mitsubishi. Prawdopodobną przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka fiata, która przewieziona został do szpitala.
-
Radzyń Podl: Policjanci ustalają co było przyczyną pożaru.
Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności i przyczyny pożaru do jakiego doszło wczoraj po południu, w miejscowości Wohyń. Spaleniu uległo wnętrze domu. Podczas akcji gaśniczej w mieszkaniu ujawniono zwłoki mężczyzny, 62- letniego mieszkańca posesji. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.
-
Radzyń Podlaski: Policjanci podczas dni otwartych
W dniach 1-11 maja 2014 r. w całej Polsce obchodzone są "Dni Otwarte Funduszy Europejskich". Przedsięwzięciu patronuje Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. W obchody włączyła się Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim. Spotkanie odbyło się w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Radzyniu Podlaskim.
-
Radzyń Podl: Wypadek na Międzyrzeckiej.
Wczoraj rano na ul. Międzyrzeckiej w Radzyniu Podlaskim doszło do potrącenia rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca jednośladem kobieta, wyjechała na przejście dla pieszych wprost pod jadącego peugeota. 72- latka doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Policja ustala szczegóły zdarzenia i apeluję o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
-
Radzyń Podl: Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj rano w miejscowości Branica Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel, na prostym odcinku drogi, zjechała do przydrożnego rowu, po czym auto wywróciło się. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę.
-
Radzyń Podl.: Wpadł w zaspę śnieżną, trafił do zakladu karnego.
Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 29-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica, który w piątek po południu został zatrzymany przez radzyńskich funkcjonariuszy. Mężczyzna, kierując samochodem osobowym marki Opel, zjechał do rowu i utknął w zaspie śnieżnej. Wczoraj usłyszał zarzuty, po tym 29- latek nie trafi jednak do domu a do Zakładu Karnego, gdyż kilka miesięcy wcześniej nie powrócił do niego, będąc na wyznaczonej przepustce.
-
Radzyń Podl.: Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla.
Wczoraj w miejscowości Świerże doszło do zatrucia tlenkiem węgla. 59-letnia kobieta oraz 49- letni mężczyzna zmarli w zajmowanym przez siebie pomieszczeniu gospodarczym. Pomieszczenie, w którym znalezione zostały ciała, ogrzewane było za pomocą piecyka węglowego typu „koza". Policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku.
-
Radzyń Podlaski: Wypadek na przejściu dla pieszych.
Wczoraj około godz. 21.30 w rejonie skrzyżowania drogi K- 19 z ul. Brzostówiecką kierujący samochodem osobowym marki VW potrącił mężczyznę przechodzącego przez oznakowane lecz nieoświetlone przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia pieszy, którym okazał się 51- letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski doznał obrażeń i przewieziony został do szpitala. Jak ustalili policjanci, pieszy miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu.
-
Radzyń Podl: Wsiadł w samochód i przyjechał do komendy. Chciał przebadać się na trzeźwość, niestety był pijany.
23 letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego postanowił wczoraj wieczorem sprawdzić swój stan trzeźwości. Mężczyzna udał się do komendy powiatowej i tam poddał badaniu. Intencje zacne szkoda tylko, że na badanie przyjechał samochodem, który zaparkował przed samym wejściem do komendy. Badanie wykazało, że 23 latek miał w organizmie blisko promil alkoholu.
-
Radzyń Podl.: Zneutralizowany niewybuch bomby lotniczej.
Niewybuch bomby lotniczej odnaleziony został wczoraj po południu podczas prac polowych w miejscowości Zabiele. Jest to najprawdopodobniej pozostałość z czasów II wojny światowej o dużej sile rażenia. Bomba została zabezpieczona i jeszcze tego samego dnia zneutralizowana. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić.
-
Radzyń Podlaski: Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
Radzyńscy Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło dzisiaj po godz. 14.00 w miejscowości Paszki na krajowej 19-ce. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący fiatem 73 letni mężczyzna, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
-
Radzyń Podlaski: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym.
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj po godzinie 9.20 w miejscowości Stasinów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący nissanem najprawdopodobniej podczas wyprzedzania skody fabii doprowadził do zderzenia bocznego. Kierujący skodą 75-latek w wyniku zderzenia stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń ciała.
-
Radzyń Podl.: Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę tira.
Wczoraj zarzuty usłyszał 34- letni obywatel Rosji, który w miejscowości Tchórzew kierował samochodem ciężarowym wraz z naczepą znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało niemal promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Kiedy wytrzeźwiał przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
-
Radzyń Podl.: Zderzenie trzech pojazdów.
Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 13.00 na krajowej 19-ce w miejscowości Kąkolewnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, 40-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica, najechał na tył stojącego audi. Po tym samochód 40- latka zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka nissanem. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.
-
Radzyń Podl: Policjanci odzyskali skradziony pojazd.
Wczoraj radzyńscy kryminalni na terenie jednej z posesji w miejscowości Suchowola ujawnili samochód osobowy marki VW Golf pochodzący z przestępstwa. Jak ustalili funkcjonariusze pojazd utracony został na terenie Szwajcarii. Wartość odzyskanego pojazdu to około 11 tys. złotych. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.
-
Wiozła dzieci, znajdując się w stanie nietrzeźwości.
Wczoraj zarzuty usłyszała 34- letnia mieszkanka gm. Kąkolewnica, która w "andrzejkowy wieczór" kierowała samochodem osobowym marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Kobieta podróżowała z mężem oraz dwójką dzieci w wieku 4 i 6 lat. Początkowo do kierowania autem przyznawała się zarówno ona jak również jej 39- letni nietrzeźwy małżonek. Obydwoje zostali zatrzymani do wyjaśnienia i noc spędzili w policyjnym areszcie, dzieci natomiast trafiły pod opiekę rodziny. Za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do 5 lat pozbawienia wolności
-
Uderzył w słup , miał ponad 3,5 promila.
Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed godz. 15.00 w miejscowości Bojanówka. Kierujący samochodem marki VW Transporter, będąc w stanie nietrzeźwości, uderzył w słup energetyczny. Po tym oddalił się z miejsca pozostawiając uszkodzone auto. Dzięki pomocy świadków policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę zdarzenia. Okazało się, że w chwili zatrzymania miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.