Aktualności

Najechał na rowerzystkę

Data publikacji 09.07.2024

Ustalamy szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-19 w miejscowości Bedlno Radzyńskie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 doprowadził do zderzenia z jadącą z przeciwka rowerzystką. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 55-letnia cyklistka. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy audi.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj około godz. 15:00 w miejscowości Bedlno Radzyńskie na DK-19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, 54-letni mieszkaniec powiatu bialskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z 55-letnią rowerzystką, a następnie auto uderzyło w sygnalizator świetlny znajdujący się na przejeździe kolejowym.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała cyklistka, która przewieziona została do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykonane na miejscu zdarzenia potwierdziło, że kierujący byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśniecie kierowcy audi.

Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

podkomisarz Piotr Mucha

Powrót na górę strony